🎨 ÁLLÁS – Csatlakozz a Romano Kher csapatához Gyűjteménykezelőként! 🎨

433868724_962144412579778_4744168087412373786_n

Álláshirdetés: Gyűjteménykezelő a Romano Kher Budapesti Roma Művelődési Háznál

Légy a roma kultúra őrzője!

A Romano Kher Budapesti Roma Művelődési Ház elkötelezett a roma kultúra megőrzése és bemutatása mellett. Most lehetőséged van, hogy csatlakozz hozzánk Gyűjteménykezelő munkakörben, és hozzájárulj kulturális örökségünk megóvásához!

Feladatok:

  • A ház képzőművészeti gyűjteményének kezelése, karbantartása és rendszerezése
  • Tárgyak dokumentálása és leltározása
  • Gyűjtemények digitális nyilvántartásának vezetése
  • Kiállítások előkészítése és szervezése
  • Kapcsolattartás kutatókkal, kurátorokkal és más kulturális intézményekkel
  • Gyűjtemények állapotának folyamatos monitorozása és megőrzése

Elvárások:

  • Művészeti vagy muzeológiai végzettség
  • Tapasztalat gyűjteménykezelés terén
  • Kiváló szervezési és rendszerezési készség
  • Pontosság és precizitás
  • Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office, adatbázis-kezelés)
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ismeretek a roma kultúra és történelem terén
  • Digitális archívumkezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy elismert kulturális intézményben
  • Barátságos és támogató munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Lehetőség arra, hogy aktívan hozzájárulj a roma kultúra megőrzéséhez és népszerűsítéséhez

Hogyan jelentkezhetsz?

Ha érdeklődsz a pozíció iránt, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre: info@romanokher.hu , 2024. Július 30-ig.  További információért látogass el honlapunkra: www.romanokher.hu, vagy hívj minket a következő telefonszámon: +36 70 504 0333.

Légy részese a kulturális örökség megőrzésének és kiállításaink szervezésének!

Romano Kher Budapesti Roma Művelődési Ház
Cím: 1077 Budapest, Király utca 67.
Telefon: +36 70 504 0333
E-mail: info@romanokher.hu

hu_HU
Megszakítás